594,00 ₺ KDV Dahil
599,00 ₺ KDV Dahil
1

İş Pantolonu

Çalışma hayatında tüm iş yerlerinin birbirinden farklı tehlikeleri bulunmaktadır. Bundan dolayı iş elbiselerinde tercih sebebi olması gereken bazı unsurlar vardır. İş pantolunu,iş elbisesi,iş ayakkası gibi ekipmanlar tehlike önleyici olarak sektörlere göre değişiklik göstermektedir. Bu iş güvenlik ürünlerini üreten birçok marka ve firma bulunmaktadır.Markasına göre iş pantolonu fiyatları değişiklik göstermektedir.Sesam grup olarak iş güvenlik ürünlerinde en ekonomik fiyatlar ışığınde kaliteden ödün vermeyerek yıllardır satış yapmaktayız. Sektörlere farklılık gösteren modeller mevcuttur bunları sıralamak gerekirse şu şekilde olacaktır. İş elbiseleri pantolon tercihinde çok önem taşımaktadır.

Elektrikçi Pantolonu

Amacı tehlikelerden korumak olan ekipmanlar üretilirken,çalışanların iş yerlerinde ki rahatı ve güvenliği düşünülerek özel olarak tasarlanır. Elektrikçi pantolonu,normal üretimlerin dışında fazladan eklenmiş cepleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Aynı zamanda suya dayaklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Elektrikçi pantolonunu yalıtkanlık ile karıştırmamak gerekir.

Kargo İş Pantolonu

Çok cepli iş pantolonu olarak da adlandırılan bu modelde adında anlaşılacağı üzere çok ceplidir. Bu modeli genelde güvenlik görevlileri, kargo çalışanları ve daha birçok sektördeki çalışanlar tercih etmektedir.Bu cep özelliği,işçilerin kullandıkları el aletlerini yerleştirebileciği gibi kalem,cep telefonu, powerbank gibi kişisel ürünlerini de taşıma imkanı sunmaktır. Estetik açıdan da gayet beğeni alan kargo iş pantolonu,günlük kullanım olarak da tercih edilmektedir.

Kaynakçı Pantolonu

Kaynak işlerinin yapıldığı atölyelerde çalışan işçiler bu modeli tercih etmektedir. Kaynak yapılırken etrafa ve kaynakçının üzerine çapaklar sıçrar. Bu dağılan çapaklar ince olan kumaşları yakmaktadır. Bu yüzden kaynakçı pantolonlarının göze çarpan başlıca özelliği kalın kumaşlardan üretilmesidir. Her sektörün birbirinden farklı tehlikeleri olduğu için tehlikesine göre üretim yapılmaktadır.

Reflektörlü İş Pantolonu

Aslında bu modeller tüm iş güvenliği pantolarını kapsamaktadır.Reflektörlü iş pantolunu tüm iş kolları tarafından tercih edilen bir pantolon modelidir. Sabit bir konumu olmasada reflektör pantolonun herhangi bir yerinde kesinlikle bulunur.Yapısında bulunun reflektör sayesinde ayırt edilebilirliği ve göze çarpması kaçınılmazdır. Bu sayede görüş engelinden kaynaklı doğacak olan tehlikleri engeller.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR