550,00 ₺ KDV Dahil
650,00 ₺ KDV Dahil
427,62 ₺ KDV Dahil
449,00 ₺ KDV Dahil
174,00 ₺ KDV Dahil
179,00 ₺ KDV Dahil
57,00 ₺ KDV Dahil
65,00 ₺ KDV Dahil
210,00 ₺ KDV Dahil
255,00 ₺ KDV Dahil
95,00 ₺ KDV Dahil
115,00 ₺ KDV Dahil
442,00 ₺ KDV Dahil
465,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 >

İş Elbisesi Çeşitleri

Tehlikeli ve zorlu çalışma ortamlarında kullanılan iş elbiseleri arasında mont, ikaz yeleği, tulum gibi çok sayıda elbise yer alır. Sesam’da; Ssm,Delta Plus,Starline gibi bir çok güvenilir markanın üretmiş olduğu iş elbisesine ulaşabilirsiniz.

İş Elbiseleri Nelerdir?

Ssm,Delta Plus,Uvex,Starline gibi iş kıyafetleri alanında ün salmış markaların iş elbiseleri ürünleri arasında; ikaz yeleği, tulum, pantolon, ceket, yağmurluk, şapka ve mont gibi çok sayıda ürün yer alır. İş yerinde çalışan işçilerin doğacak bir kaza ihtimalinden koruyacak ya da engelleyecek elbise ve kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı gibi ürünleri de Sesam’da kolayca bulabilirsiniz.

Giyilebilir iş güvenlik ürünleri sektöründe önemi tüm dünya tarafından anlaşılmış olan ürünler içerisinde eldiven, dizlik, kolluk ve önlük gibi ürünler de bulunmaktadır. İşçilerin rahat çalışması ve güvenli çalışması için özel olarak tasarımı yapılmış ürünler kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun süre kullanılabilir.

İş Elbiselerinin Amacı Nedir?

İşçilerin iş yerlerinde güven içinde çalışma yapmaları için işlerine en uygun şekilde giyinmeleri büyük önem taşır. Bunun yanı sıra gözlük, ayakkabı ve eldivenlerinde çalışma ortamında kullanılması gerekir. Doğacak riskleri en aza indirmek için iş elbiselerinin önemi bir hayli fazladır.

İş yerlerinde doğacak tüm kaza ve patlamalar, işe başlamadan önce alınan önlemlerle engellenebilir ya da doğacak zararı en aza indirgenebilir. Yasalarda bu gibi olumsuz kazalar için çalışanların elbiseleri konusunda zorunlulukları vardır.

İş Elbiseleri Nasıl Seçilmelidir?

İş elbiseleri zor şartlarda çalışan işçilerin güvenliğini ve konforunu en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmaktadır. Çalışan sağlığını düşünerek hazırlanan elbiseler fonksiyonel, konforlu ve sağlam yapıya sahip olması bir hayli önemlidir.

İş güvenliğini artırmak sebebiyle tüm dünya ülkelerinde kabul edilmiş güvenlik standartlarına sahip ürünleri tercih etmek önemlidir. Güvenliğiniz ve konforunuz için elbise tercih ederken sektöründe kalitesini ispatlamış olan markaların ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. İşçilerin çalışma ortamlarına göre özel olarak tasarlanmış olan elbiseler çalışan personellerin çalışma performansını da yüksek oranda arttırır.

İş elbiseleri Nereden Alınır?

Çalışma ortamının ve insan sağlığını korumak için sektöründe isim yapmış elbiseleri tercih etmelisiniz. Sesam’da yer alan yer alan Ssm, Delta Plus gibi markalarının iş elbiselerini, güvenilir bir biçimde hemen fiziki mağazamızdan ve ya online mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR